ZALOGUJ SIĘ

Hiszpański - poziom zaawansowany C1/C2

4 miesiące temuostatnia aktywność: 3 miesiące temu
Czy w planach są kursy C1 i C2 dla Hiszpańskiego bądź hiszpański biznesowy czy w podróży?
H
HALI97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Obecnie realizujemy projekty rozwojowe w innych obszarach. Mamy nadzieję, że w drugiej połowie roku będziemy mogli podać więcej informacji na temat prac nad kursem.
MyroslavaRozbytska18
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Na poziomie zaawansowanym polecam ChatGPT do nauki języka obcego, tworzymy sobie artykuł, opowiadanie, książkę w jednym z 30 języków i prosimy ChatGPT o wypunktowanie trudniejszych dla nas słów i zwrotów i dodajemy te elementy do powtórek na Etutorze.
piotr.grela
dhuode - Piotrze, pozwolę sobie nie zgodzić się z Tobą (ale to nie ja "minusuję" Twoje komentarze :)).
Ostatnio bardzo mocno zachęcasz wszystkich do korzystania z Chata GPT lub podobnych narzędzi. Z pewnością są one użyteczne, szczególnie gdy nauczymy się, jak dobrze ich używać i wykorzystać potencjał.
- 4 miesiące temu zmieniany: 4 miesiące temu
dhuode - Nie zgadzam się jednak, że jest to jedyny sposób nauki w zmieniającej się rzeczywistości. Każdy z nas ma prawo wybrać sposób nauki i narzędzia, które nam odpowiadają. Super, że pokazujesz nam tutaj różnego rodzaju prompty (tak to się chyba nazywa :)). - 4 miesiące temu
dhuode - Nie zgadzam się z Twoim podejściem, a dokładnie z tym, że użytkownicy tutaj zadają różnego rodzaju pytania lub proszą o pomoc/poradę w różnych kwestiach, a Ty wskazujesz jako jedyne słuszne rozwiązanie skorzystanie z pomocy Chata GPT, tak jakby już nic innego wartościowego nie istniało. - 4 miesiące temu zmieniany: 4 miesiące temu
dhuode - Mam nadzieję, że ani Ty, ani nikt inny nie odbierze mojego komentarza jako próby hejtu lub ataku. Starałam się napisać wszystko w sposób wyważony i możliwie neutralny.
ETutor jest platformą do nauki języków, a forum powinno być miejscem, gdzie każdy znajdzie pomoc i/lub możliwość wyrażenia swojej opinii oraz podzielenia się doświadczeniem.
Pozdrawiam Wszystkich serdecznie.
- 4 miesiące temu
darkobo - Ja nie odniosłem wrażenia, że Piotr wskazuje ChatGPT jajo "jedyne słuszne rozwiązanie". Raczej jest to wskazywanie możliwości, w sytuacji gdy eTutor nie spełnia oczekiwań.
Osobiście uważam, że ChatGPT nie załatwi sprawy, ale może pomóc, zwłaszcza, gdy ktoś bardzo chce.
Poza tym , z pewnością dobrze jest wykorzystywać różne narzędzia.
- 4 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

swoja droga, jak podtrzymujecie poziom jezyka na C1? co prawda wykorzystuje na codzień w pracy ale niestety niezbyt duzo konwersuje wzgledem tego ile rozmawialam jeszcze pare miesiecy temu i nagle jak mam z 30 min dziennie rozmow, czuje ze braknie slow, zanika plynnosc i ciezej mi myslec po hiszpansku. Macie na to jakis sposob? ;)
Z
zbazinsky
Fiufsciak - Nie hiszpański, ale angielski, ale zasada będzie raczej taka sama - tzw. "immersion". Oglądaj seriale po hiszpańsku (napisy, gdy ktoś zdaje się brzmieć niewyraźnie), muzyka, wyszukiwania po hiszpańsku, zmiana języka w telefonie/na komputerze na hiszpański.
Niestety nie wiem, czy to będzie dobry patent, jeśli znasz więcej niż jeden obcy język na wysokim poziomie. Być może rotacja?
- 3 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki