ZALOGUJ SIĘ

Konkurs - czy są jakieś dodatkowe zasady rejestracji?

4 dni temuostatnia aktywność: wczoraj
Czy do trwającego od dziś konkursu trzeba się gdzieś dodatkowo zapisać/coś zaakceptować, czy jest się uczestnikiem z automatu?
amatuszewska4
amatuszewska4 - I czy można gdzieś monitorować konkursowy ranking? - 4 dni temu
adrianna.wu - @amatuszewska4 Ranking nie jest udostępniany. Poinformujemy laureatów o nagrodzie po zakończeniu konkursu. - wczoraj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Nie wiem kto układał zasady konkursu ale nie każdy ma taką samą szansę.

"Ilekroć w Regulaminie mowa jest o aktywności na platformie eTutor rozumie się przez to ilość wykonanych lekcji z dostępnych na dowolnym kursie udostępnionym uczestnikom konkursu.
Laureatami Konkursu (dalej: Laureat) zostanie pierwszych 50 (pięćdziesięciu) Uczestników Konkursu, którzy w okresie wskazanym w ust. 1 powyżej, osiągną najwyższe wskaźniki aktywności na platformie eTutor."

Słowa klucz w cytatach wyżej:
"ilość wykonanych lekcji"
"zostanie pierwszych 50"

Maksymalna ilość lekcji do wykonania nie jest taka sama dla każdego kursu:
angielski >900
niemiecki >700
francuski, włoski, hiszpański >600
biznes angielski >200
podróże angielski >100
matura angielski >100

Przecież osoby z 3 ostatnich kursów nie mają nawet szansy w tym konkursie.
Co to za problem przeklikać jakiś łatwy poziom z języków które mają 600,700 czy ponad 900 lekcji?

Rozumiem że byłoby to na zasadzie np. jak zrobisz 70 lekcji to bierzesz udział w losowaniu nagród. Taka forma punktowania kto więcej zrobi lekcji... w obecnej formie nie ma sensu.
D
DagusiaC
adrianna.wu - Dziękuję za zwrócenie nam na tą kwestię uwagi, przekaże ją do odpowiedniej osoby w naszym zespole. - wczoraj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czyż przerobienie chociaż 100 lekcji biznes w miesiąc nie daje ogromnej satysfakcji dla siebie? ;)

Zawsze można dorzucić lekcje dodatkowe, np. z wymowy, które są w miarę szybkie
ppanszczyk
DagusiaC - Do których inne osoby też mają dostęp i bazowej rywalizacji nie powiększają ;) - 3 dni temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O jakim konkursie mowa, gdzie można znaleźć informacje na jego temat?
j_pawlowski
DagusiaC - Konkurs dotyczy osób które dostały dostęp z banku santander

https://www.etutor.pl/regulamin/konkurs-santander-kwiecien2025/

była mowa tutaj o tym: https://www.etutor.pl/forum/thread/1805449-Jak_aktywowc_kurs_z_OpenAcademy_Santader.html
4 miesiące temu... :)
- 3 dni temu
j_pawlowski - Dziękuję za odpowiedź. - 3 dni temu
adrianna.wu - Pozwolę sobie doprecyzować obecny konkurs dotyczy osób korzystających z platformy eTutor w ramach szkolenia Santander Open Academy.
Natomiast @Dagusia wspomniała wątek (https://www.etutor.pl/forum/thread/1805449-Jak_aktywowc_kurs_z_OpenAcademy_Santader.html) w temacie szkolenia/ programu, nazywanego też konkursem organizowanego przez Fundatora Santander Open Academy, dzięki któremu można było uzyskać dostęp do platformy eTutor.
- wczoraj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.