ZALOGUJ SIĘ

Czemu nie mam odpowiedzi na moje wypracowania?

2 miesiące temuostatnia aktywność: tydzień temu
Napisałam na razie dwa proste wypracowania z niemieckiego. Dlaczego nie mam do nich żadnych uwag, ani pozytywnych, ani negatywnych? Ktoś to w ogóle ocenia? Pozdrawiam.
A
AnnaGrajny

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Wątpię, ja już chyba 4 zadania dodałam i za każdym razem zaznaczałam, żeby opublikować i nic xd
Katuszka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pytałam o to dwukrotnie podczas webinaru o nauce z eTutorem i moje pytania zostały zignorowane. Zdecydowanie to jest duży minus tego kursu - są wypracowania do zrobienia, a nikt ich nie sprawdza. Zupełnie bez sensu.
J
JoannaMD
Kaczucha13 - Ja też uważam, że każde wypracowanie powinno być skomentowane, albo przynajmniej zaznaczone błędne sformułowania. Pozwoli to uniknąć błędów na przyszłość. - 3 tygodnie temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja zauważyłam, że moje faktycznie się pojawiło na liście opublikowanych wypracowań (w zakładce społeczność, korzystam z przeglądarki) i mogę odpowiedzieć innym użytkownikom, ale szkoda, że nie jest to oceniane i nie ma żadnych komentarzy, co można poprawić. Może etutor mógłby wrzucać prace na ten sam temat w jeden wątek, może by pomogło uzyskiwać więcej odpowiedzi?
I
isuplewska

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moje wypracowania tutaj są zawsze poprawiane i komentowane, co prawda przez moją narzeczoną na filologii germańskiej, no ale są...
P
problemat

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chciałam poinformować, że opcja sprawdzania wypracowań kiedyś była dostępna. Jednak z uwagi na bardzo dużą liczbę Użytkowników niestety obecnie nie możemy jej zapewnić, nawet za dodatkową opłatą.

Zatem zachęcam do zmiany statusu wypracowania z prywatnego na publiczny, wtedy Użytkownicy będą mogli pomóc w tej kwestii.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki